Rysuj, maluj z nami ! Weź udział w konkursie plastycznym !

I wygrywaj cenne nagrody związane z modelarstwem kolejowym !!!

UWAGA !!!

Europejskie Stowarzyszenie Modelarzy, ogłasza błyskawiczny konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Tematem konkursu jest świat fantazji. Zadaniem uczestnika jest narysowanie lub namalowanie fantastycznego pociągu. Technika dowolna, ołówek, kredki, farby plakatowe bądź akwarele. Gotowe prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz podać jego wiek. Następnie dostarczyć na teren Hali Sportowej Szkoły ZSP nr 4, ul. Sienkiewicza 10/12 w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 24 czerwca do godziny 18-tej. do rąk własnych prezesa ESM. Najlepsze prace tak jak w poprzednich latach, zostaną wyróżnione atrakcyjnym nagrodami, związanymi z modelarstwem kolejowym.

Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród, odbędzie w dniu 25 czerwca, sobota o godzinie 12:00 podczas trwania Trybunałów Modelarstwa Kolejowego. Nagrodę należy odebrać osobiście. Nie odebranie nagrody skutkuje jej utratą.

Zaprezentuj pracę plastyczną.

Kochani rodzice zapraszamy do prezentacji prac swoich dzieci w naszej galerii młodego plastyka. Zaprezentujemy wszystkie prace biorące udział w konkursie.

 

Trzy nagrodzone prace na „V Trybunałach Modelarstwa Kolejowego” w 2022 roku.

Hom
Translate »