Konkurs Plastyczny dla Dzieci: Rozwiń Kreatywność!

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszym wyjątkowym konkursie plastycznym. Pokażcie swoje talenty i wygrajcie wspaniałe nagrody!

O Konkursie

Błyskawiczny Konkurs Plastyczny dla Dzieci

Konkurs plastyczny dla dzieci to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 29 czerwca 2024 roku w Piotrkowie Trybunalskim od godz 10:15 do 11:00. Celem konkursu jest promowanie kreatywności i talentu wśród najmłodszych. Wydarzenie jest częścią Targów Modelarstwa Kolejowego, organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Modelarzy. To doskonała okazja, aby dzieci mogły zaprezentować swoje prace i zdobyć uznanie wśród szerokiej publiczności oraz odebrać cenne nagrody za trzy pierwsze miejsca.

Tu Będzie Galeria Prac Dzieci

Zobacz Kreatywność Młodych Artystów

Zgłoś swoje dziecko 29 czerwca 2024

Zapraszamy do udziału w naszym błyskawicznym konkursie plastycznym dla dzieci! To doskonała okazja, aby rozwijać kreatywność i zdobywać wspaniałe nagrody. Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku zabłysnąć talentem. Konkurs odbędzie się od godz 10:15 do 11:00 29 czerwca 2024 w ZSP4 ul. Sienkiewicza 10/12. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w tym samym dniu o 11:30.

Translate »